Pravidla

qmi

Vážení obchodní přátelé, vážení zákazníci,

Nejprve bych Vám chtěl touto cestou poděkovat za Vaši dlouholetou spolupráci a důvěru v nás a naši společnost GEOS AGT. V letošním roce je tomu 20 let, kdy GEOS AGT začal prodávat a distribuovat italské výrobky v Čechách a na Moravě. Za těchto 20 let si vydobyl přední postavení na našem trhu. Bez Vás bychom to určitě nedokázali a za to patří dík právě Vám.

Jako poděkování od nás prosím přijměte bonusovou akci pod názvem QUALITY MADE IN ITALY, kterou jsme pro Vás na letošní rok připravili. Zároveň chceme touto akcí připomenout, že po celých 20 let naše společnost prodej italského zboží upřednostňovala, upřednostňuje a stále klade velký důraz na jeho prodej. Převážná většina dnes prodávaných produktů je právě italské výroby. Za uplynulých 20 let společnost GEOS AGT získala výhradní zastoupení od předních italských výrobců armatur pro český trh.

Originalitu této akci dodá i  světově uznávaný sekt FERRARI metodo classico dal 1902. Věříme, že i Vám zachutná a ti nejlepší z Vás se poté s námi zúčastní akce pořádané společnosti FERRARI TRENTO do míst, kde se toto víno rodí a vyrábí.

Brut in scala

Jak je možné tuto hlavní cenu získat se dovíte níže z pravidel akce.

Akce se mohou zúčastnit pouze zákazníci (odběratelé ), kteří jsou zaregistrováni u společnosti GEOS AGT. Zákazník při zakoupení italského zboží, které bude označeno na našem e-shopu pro registrované zákazníky logem QUALITY MADE IN ITALY, v celkové hodnotě 1000 Kč,- bez DPH získá jeden bod – 1 GEOSÁKA . Geosáky se Vám budou načítat  při osobním pultovém nákupu, ale i ze všech objednávek pořízených mimo e-shop.. Při získání určitého počtu geosáků si za ně můžete zakoupit námi nabízené zboží v této akci. Každé Vámi vybrané zboží bude fakturováno pouze za symbolickou 1.- Kč. Seznam zboží zařazeného do akce QUALITY MADE IN ITALY najdete buď na našich www stránkách nebo přímo na e-shopu.

Vámi získané geosáky budou uvolňované pro nákup vždy až po zaplacení dané faktury. Aktuální stav Vašich geosáků bude vytištěn na faktuře nebo jej najdete na našem e-shopu po zadání Vašeho přístupového hesla. Tato akce proběhne od 25.3.2013 do 31.12.2013. Čerpání bonusů bude možné do 31.1.2014. Po tomto datu nevyčerpané Geosáky propadají. První tři z Vás, kteří po dobu celé akce získají největší počet geosáků, obdrží pozvání pro dvě osoby od společnosti FERRARI TRENTO do míst, kde se jejich víno rodí a vyrábí. Vaše aktuální pořadí v průběhu akce Vám kdykoliv sdělí Váš obchodní zástupce. Degustace a posezení v příjemném prostředí u vybraných italských specialit jistě nebude chybět. Vše, včetně dopravy zajistíme.

Věříme, že Vás tato akce QUALITY MADE IN ITALY nejen pobaví, ale i zpříjemní chvíle v této podivné době.

Se srdečným pozdravem Radim a Borek Zakouřilovi